Dzisiaj jest piątek, 18 stycznia 2008     
 
    Strona główna
    O instytucie
    Oferta
    Wydawnictwo IMUZ
    Działalność
    Struktura
    Aktualności
    Kontakt, biografie
    Kadra kierownicza
 
Dyrekcja IMUZ
 
Rada Naukowa
 
Zakłady Naukowo-Badawcze
 
Regionalne Ośrodki Badawcze
 
Działy wspierające
 
Komórki techniczne i obsługowe
 
Kadra kierownicza IMUZ
Kierownicy zakładów naukowo-badawczych
Zakład Chemii Gleby i Wody
doc dr hab. inż. Stefan Pietrzak
tel. (0~22) 720-05-31 do 6 wew. 224
e-mail: s.pietrzak@imuz.edu.pl
Zakład Inżynierii Wodno-Melioracyjnej 
Doc. dr hab. Magdalena Borys
tel. (0~22) 720-05-31 do 6 wew. 232
e-mail: m.borys@imuz.edu.pl
Zakład Łąk i Pastwisk
dr inż. Jerzy Barszczewski
tel. (0~22) 720-05-31 do 6 wew. 217
e-mail: j.barszczewski@imuz.edu.pl
Zakład Ochrony Przyrody Obszarów Wiejskich
Prof. dr hab. Wiesław Dembek
tel. (0~22) 720-05-31 do 6 wew. 248
tel. bezp. (0~22) 720-81-11
e-mail: w.dembek@imuz.edu.pl
Zakład Sanitacji Wsi
Prof. dr hab. Stefan Russel
tel. (0~22) 720-05-31 do 6 wew. 236
Zakład Studiów Regionalnych Rozwoju Obszarów Wiejskich
Doc. dr hab. inż. Sergiusz Jurczuk
tel. (0~22) 720-05-31 do 6 wew. 254
e-mail: s.jurczuk@imuz.edu.pl
Zakład Zasobów Wodnych
Prof. dr hab. Waldemar Mioduszewski
tel. (0~22) 720-05-31 do 6 wew. 211
e-mail: w.mioduszewski@imuz.edu.pl
Misja Instytutu
Doskonalenie i upowszechnianie naukowej wiedzy dotyczącej ochrony, kształtowania i użytkowania zasobów środowiska przyrodniczego w obszarach wiejskich w sposób przyjazny dla środowiska i uzasadniony ekonomicznie w interesie społeczności lokalnych i regionalnych.
Dennice i rury kotłowe RTR Group

PPZ Niechlów

Polski Ogród Wrocław

Spomasz Bełżyce

Soleko Fotowoltaika

Zielony Architekt

Zadaszenia i zabudowy tarasów Kamont
 
© 2002-2004 IMUZ
Ostatnia modyfikacja:  2008-01-11 8:35