Dzisiaj jest czwartek, 16 pazdziernika 2008     
 
    Strona główna
    O instytucie
    Oferta
    Wydawnictwo IMUZ
    Działalność
    Struktura
    Aktualności
    Kontakt, biografie
    Kadra kierownicza
 
Dyrekcja IMUZ
 
Rada Naukowa
 
Zakłady Naukowo-Badawcze
 
Regionalne Ośrodki Badawcze
 
Działy wspierające
 
Komórki techniczne i obsługowe
 
Kadra kierownicza IMUZ

Główny Księgowy
Mgr Adam Otto

W 1974 roku w Szkole Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie (obecnie Szkoła Główna Handlowa) uzyskał z oceną bardzo dobrą dyplom magistra ekonomii w specjalności ekonomika rolnictwa. Następnie na Uniwersytecie Warszawskim w trybie podyplomowym studiował nauki społeczne.

Od 1976 roku pracował w przedsiębiorstwach państwowych i firmach prywatnych w księgowości, w zarządzaniu finansami, w planowaniu ekonomicznym i przy opracowywaniu analiz finansowych. Od 1991 roku do końca 1995 roku jako wicedyrektor ds. ekonomicznych i główny księgowy zatrudniony w firmie Pharbita Sp. z o. o. Następnie w Krajowej Izbie Gospodarczej uczestniczył jako specjalista ds. finansowych w realizacji programu wsparcia polskiego eksportu, finansowanego ze środków unijnych PHARE.

Od roku 1997 do 2005 roku zatrudniony jako główny księgowy w jednostce badawczo-rozwojowej - w Instytucie Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej. Potem pracował jako główny księgowy projektu szkolenia informatycznego finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania "Rozwój kadr nowoczesnej gospodarki". Uczestniczył jako księgowy we wdrożeniu kilku programów finansowo-księgowych, w tym zaawansowanego oprogramowania Sun-Systems.

Powrót

Misja Instytutu
Doskonalenie i upowszechnianie naukowej wiedzy dotyczącej ochrony, kształtowania i użytkowania zasobów środowiska przyrodniczego w obszarach wiejskich w sposób przyjazny dla środowiska i uzasadniony ekonomicznie w interesie społeczności lokalnych i regionalnych.
Dennice i rury kotłowe RTR Group

PPZ Niechlów

Polski Ogród Wrocław

Spomasz Bełżyce

Soleko Fotowoltaika

Zielony Architekt

Zadaszenia i zabudowy tarasów Kamont
 
© 2002-2004 IMUZ
Ostatnia modyfikacja:  2008-01-11 8:35