Dzisiaj jest wtorek, 23 pazdziernika 2007

marca
nadano dr inż. Teresie Kozłowskiej stopień naukowy doktora habilitowanego nauk rolniczych w dyscyplinie agronomia w specjalności łąkarstwo i ekologia użytków zielonych.

grudnia
nadano dr inż. Bożenie Szejniuk stopień naukowy doktora habilitowanego nauk rolniczych w dyscyplinie kształtowanie środowiska w specjalności inżynieria i ochrona środowiska.
grudnia
nadano mgr inż. Irenie Burzyńskiej stopień doktora nauk rolniczych w dyscyplinie agronomia w specjalności chemia rolnicza.
listopada

nadano dr inż. Stefanowi Pietrzakowi stopień naukowy doktora habilitowanego nauk rolniczych w dyscyplinie agronomia w specjalności oddziaływanie rolnictwa na środowisko.

października
nadano mgr inż. Piotrowi Filipowiczowi stopień doktora nauk rolniczych w dyscyplinie kształtowanie środowiska w specjalności inżynieria wodno-melioracyjna.
października

nadano mgr Andrzejowi Jagusiowi stopień doktora nauk rolniczych w dyscyplinie agronomia w specjalności gospodarka górska.

czerwca
nadano mgr inż. Bogdanowi Bąkowi stopień doktora nauk rolniczych w dyscyplinie kształtowanie środowiska w specjalności agrometeorologia
kwietnia
nadano mgr Marcie Żyszkowskiej stopień doktora nauk rolniczych w dyscyplinie kształtowanie środowiska w specjalności gospodarka górska.
lutego
nadano mgr inż. Tomaszowi Korybut Woronieckiemu stopień doktora nauk rolniczych w dyscyplinie kształtowanie środowiska w specjalności ochrona wód.

listopada
nadano mgr inż. Janowi Kamińskiemu stopień doktora nauk rolniczych w dyscyplinie agronomia w specjalności łąkarstwo.
październik nadano tytuł naukowy profesora nauk rolniczych dr hab. Piotrowi Domańskiemu.
nadano tytuł profesora nauk rolniczych doc. dr hab. Franciszkowi Czyżykowi

odbyło się kolokwium habilitacyjne dr inż. Zbigniewa Kowalewskiego

nadano tytuł profesora nauk rolniczych doc. dr hab. Januszowi Ostrowskiemu
czerwca