Dzisiaj jest piątek, 07 grudnia 2007

28 czerwca 2005 r. - Dyrekcja Instytutu Melioracji i Użytków Zielonych, Zakład Zasobów Wodnych oraz Dział Promocji i Marketingu zorganizowały seminarium, na którym prof. Hans Schreier wygłosił referat n.t.: WATER FOR FOOD A GLOBAL PERSPECTIVE

Prof. H. Schreier jest profesorem UBC w Kanadzie (Univesity of British Columbia, Vancoover) i m.in. prowadzi studia z wykorzystaniem internetu w zakresie: "Watershed management - Water and International Development".
Uniwersytet UBC organizuje staże dla młodych naukowców i misje profesorskie dla osób z uczelni rolniczych w Polsce w ramach Fundacji Państwa T. i P. Dekaban.